KARIÉRA

Pro nás je spolupráce
PARTNERSTVÍ!
Přidejte se..

KARIÉRA

Pro nás je spolupráce PARTNERSTVÍ!

MOŽNOSTI PARTNERSTVÍ

BEplan

Navolané schůzky, kariérní plán a sounáležitost k progresivní značce

Budete mít navolané schůzky s potenciálními klienty.
Budete patřit do mladého, dynamického týmu.
Budete součástí rostoucí značky.
Budete mít jasně definovaný a garantovaný kariérní růst.
Budete mít široké možnosti bezplatného firemního vzdělávání.

BEpool

Svoboda, nadstandardní odměna, kvalitní zázemí, chytré nástroje

Otevřené možnosti budování vlastní poradenské společnosti.
Svobodné a samostatné rozhodování.
Vyšší odměna.
Kvalitní a funkční back-office, který vám ulehčí každodenní administrativu.
Nástroje, které vám usnadní a urychlí práci.

BEreality

Unikátní spojení financí a realit s energií

Stabilní zázemí a férové podmínky pro vlastní realitní činnost.
Ideální propojení vašich dosavadních zkušenostní z finanční oblasti s realitními službami.
Naše realitní služby jdou ruku v ruce s plánováním bydlení a řešením financování.

Férová smlouva o spolupráci

Od začátku víte, na čem jste. Poskytujeme podmínky, které se vyrovnají tržním standardům nebo je i překračují.

Transparentní podmínky

Sami známe náročnost práce finančního poradce, a to se snažíme odrazit i do našich podmínek. Nemáme měsíční ani kvartální minimální limity, není tedy nutné obhajovat pozice. Nehrajeme žádné hry, co řekneme, to platí.

Provize

Náš systém provizí je pružný a variabilní. Způsob výplaty si můžete volit sami a na každém obchodě jinak. Pečovatelské provize všem a se stejnou marží. Kmen i odložené provize rostou kariérně s vámi.

Atraktivní odměny a týdenní výplata

Odměny zpracováváme a vyplácíme každý týden. Za dobře odvedenou práci nastavujeme férové odměny. Vše máte pod kontrolou. Nečekáte na peníze.

Chytré systémy a procesy

Portál vč. CRM a synchronizací s Google Calendar. Online sjednávání pojištění aut, majetku a odpovědnosti – bez papíru, rychle, jednoduše. Chytrý průvodce tvorby záznamem z jednání a povinnými přílohami, který si pamatuje. Možnost BIO podpis záznamu z jednání, souhlasů a dalších dokumentů. Srovnávač sazeb hypotečních úvěrů. Srovnávač metodiky hypoték a stavebního spoření. Speciální kalkulátor bonity žadatelů o úvěr.

Férová smlouva o spolupráci

Provize

Náš systém provizí je pružný a variabilní. Způsob výplaty si můžete volit sami a na každém obchodě jinak. Pečovatelské provize všem a se stejnou marží. Kmen i odložené provize rostou kariérně s vámi.

Atraktivní odměny a týdenní výplata

Odměny zpracováváme a vyplácíme každý týden. Za dobře odvedenou práci nastavujeme férové odměny. Vše máte pod kontrolou. Nečekáte na peníze.

Chytré systémy a procesy

Portál vč. CRM a synchronizací s Google Calendar. Online sjednávání pojištění aut, majetku a odpovědnosti – bez papíru, rychle, jednoduše. Chytrý průvodce tvorby záznamem z jednání a povinnými přílohami, který si pamatuje. Možnost BIO podpis záznamu z jednání, souhlasů a dalších dokumentů. Srovnávač sazeb hypotečních úvěrů. Srovnávač metodiky hypoték a stavebního spoření. Speciální kalkulátor bonity žadatelů o úvěr.

KARIÉRA

Poradce

Náplň práce:
Komunikuje s klienty, zpracovává finanční analýzy, vytváří osobní finanční plány. Předpoklady: komunikativnost, orientace v problematice osobních financí, zájem o ekonomické dění, vůle a schopnosti dále se vzdělávat.

Nabízíme:
Zázemí stabilní společnosti, nadstandardní ohodnocení, vzdělávací systém, možnost postupu a vybudování vlastní poradenské praxe s pasivním příjmem, možnost postupu na manažerskou pozici.

Manažer týmu

Vede tým poradců, zodpovídá za jeho úroveň a dosažené pracovní výsledky. Pomáhá zvyšovat odborné schopnosti členů svého týmu. Na základě osobního přístupu maximálně rozvíjí jejich potenciál.

Nabízíme:
Zázemí stabilní společnosti, nadstandardní ohodnocení, vzdělávací systém, možnost postupu a budování dlouhodobého pasivního příjmu.

OBCHODNÍ PODPORA A VZDĚLÁVÁNÍ

Své bohaté zkušenost z obchodu a praxe se snažíme předávat našim poradcům a spolupracovníkům. Těm, kdo mají zájem, pomáháme růst. Poradci BEplan a BEpool se mohou účastnit všech akcí a seminářů organizovaných centrálou.

ÚSPĚCH JEDNOTLIVCE I TÝMU STOJÍ NA ZNALOSTECH A PROFESIONALITĚ

OBCHODNÍ PODPORA A VZDĚLÁVÁNÍ

Své bohaté zkušenost z obchodu a praxe se snažíme předávat našim poradcům a spolupracovníkům. Těm, kdo mají zájem, pomáháme růst. Poradci BEplan a BEpool se mohou účastnit všech akcí a seminářů organizovaných centrálou.

ÚSPĚCH JEDNOTLIVCE I TÝMU STOJÍ NA ZNALOSTECH A PROFESIONALITĚ

Vyplňte, prosím, všechny údaje.

3 + 3 =

KONTAKT

Máte zájem?

Pošlete na sebe kontakt, ozveme se.